Skip to content

Kredyt Gotówkowy

Uzyskaną kwotę możesz przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny. W przypadku, gdy decydujesz się na zaciągnięcie takiego zobowiązania, pomagam, analizując dla Ciebie zalety i wady tego produktu finansowego w różnych bankach, wybierając najlepszy dla każdego indywidualnego przypadku. Sprawdzam wysokość oprocentowania w skali roku, a także konsultuję z bankiem wysokość prowizji, czyli jednorazowej opłaty za udzielenie kredytu, rat równych lub malejących, okresu spłaty kredytu oraz warunków zawieszenia spłaty zobowiązania na określony czas.

Doświadczenie i wiedza, które posiadam, może nie tylko pomóc w wyborze banku, ale również może mieć wpływ na korzystne dla klienta ustalenia, przed podpisaniem umowy kredytowej. Konsultacje takie, mogą znacząco wpłynąć na uzyskanie najlepszych i najwygodniejszych warunków. W trosce o moich klientów, podejmuję również działania, przygotowujące do spełnienia wymogów stawianych przez bank, do otrzymania kredytu gotówkowego. Osoby, które nie otrzymały kredytu ze względu na złą historię kredytową w bazie BIK, mogą liczyć na moją pomoc. W takim przypadku, zajmuję się przygotowaniem i wyczyszczeniem historii, w stopniu odpowiednim, by klient otrzymał potrzebną gotówkę.

 

Kobieta trzymająca plik banknotów

 

 
 

Kredyt gotówkowy czy hipoteczny – jak zdecydować?

Uzyskanie środków na duże wydatki jednorazowe jest trudnym zadaniem, ponieważ wymaga wiedzy o rodzajach produktów bankowych. Dobrą decyzją w tej sytuacji jest skorzystanie z pomocy eksperta kredytowego, który razem z Tobą przeanalizuje aktualną oferty różnych instytucji finansowych. Jeśli przygotowujesz się do inwestycji na kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy złotych, pewnie zastanawiasz się, czy bardziej opłaca Ci się kredyt hipoteczny, czy gotówkowy — te dwa produkty różnią się od siebie pod kilkoma względami.

Kredyt gotówkowy gwarantuje większą swobodę — finanse mogą zostać przeznaczone na dowolny cel konsumpcyjny, którego zwykle nie trzeba szczegółowo określać we wniosku. Kredyt hipoteczny pozwala na uzyskanie większych środków, które zostaną przeznaczone dokonanie inwestycji w nieruchomość — może to być zakup mieszkaniabudowa domu lub gruntowna renowacja budynku. Jeżeli nie wiesz, który z tych produktów bankowych jest lepszy dla Twoich celów, skontaktuj się ze mną — jako ekspert kredytowy z Torunia chętnie pomogę Ci dokonać najlepszego wyboru.

 

Czym się różni kredyt gotówkowy od pożyczki?

Konsumenckie zobowiązania finansowe mogą różnić się nie tylko celem, na który zostaną przeznaczone środki oraz maksymalną kwotą, którą można uzyskać. Warto wiedzieć również, czym się różni kredyt od pożyczki. Obie instytucje z pozoru opierają się na tej samej zasadzie — pozwalają uzyskać określoną ilość pieniędzy na cel konsumpcyjny. Jeżeli szukasz doradcy kredytowego z Torunia, który pomoże Ci poznać różnice pomiędzy nimi, zapraszam do kontaktu.

Kredytu udzielają wyłącznie banki i jest znacznie bardziej sformalizowanym produktem. Udziela się go na podstawie umowy pisemnej, która określa strony umowy, sposób spłaty, formę zabezpieczenia i wiele innych aspektów. Pozwala uzyskać środki o konkretnym przeznaczeniu lub na dowolny cel konsumpcyjny. Pożyczka jest zawierana w oparciu o postanowienia kodeksu cywilnego, może być zawarta nawet ustnie i nie musi obejmować wyłącznie finansów. Jako doradca kredytowy z Torunia pomagam w analizowaniu każdej ze wskazanych powyżej form uzyskania środków, pomagając klientom znaleźć najbardziej opłacalne rozwiązania.

 

Szukasz doradcy kredytowego w Toruniu?