Kredyt Hipoteczny

Twoje plany i marzenia oczekują realizacji, ale nie wiesz od czego zacząć? Prawdą jest, że ilość ofert kredytowych oraz porównanie zawartych w nich informacji, pod kontem tego, co dla Ciebie ważne, wydaje się być niezwykle skomplikowane i czasochłonne… Dlatego chętnie pomogę, zaczynając od wybrania najkorzystniejszej oferty kredytu, dostosowanego do Twoich potrzeb. Proces uzyskania kredytu hipotecznego składa się z kilku etapów.

• Gromadzenie dokumentów to bardzo ważne zadanie dlatego, że często od dobrze skompletowanych dokumentów zależy całe powodzenie transakcji. Ponieważ mam w tym temacie spore doświadczenie, pomagam w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji, która uwzględnia wszelkie wymogi analityka bankowego.

• Wypełnienie wniosków kredytowych to kolejny etap, przez który sprawnie przeprowadzam moich klientów, odbywa się ono podczas spotkania z kontrahentem, by uniknąć niepotrzebnych błędów i zmaksymalizować powodzenie sprawy.

• Wstępna decyzja finansowa, która pozwala na rozpoczęcie kolejnych działań. Jestem w stałym kontakcie z analitykiem banku, dzięki czemu wszelkie aspekty finansowe wyjaśniane są przeze mnie natychmiast. Szybka reakcja i doświadczenie mają bardzo duże znaczenie w powodzeniu całej sprawy.

• Zlecenie wyceny, polegające na wykonaniu właściwej wyceny nieruchomości, która zostanie zaakceptowana przez bank. Podchodząc do tego zadania, współpracuję ze sztabem rzeczoznawców, co jest gwarancją określenia adekwatnej do rzeczywistości wartości nieruchomości. Już na początku współpracy, zgłaszam zastrzeżenia w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do planowanej inwestycji.

• Omówienie z klientem umowy kredytowej jest niezwykle ważne przed podjęciem ostatecznej decyzji o zobowiązaniu wobec banku. Podczas spotkania omawiam najważniejsze aspekty umowy, aby moi klienci byli świadomymi kredytobiorcami i mieli dokładne pojęcie o dokumencie, który podpisują.

• Uruchomienie kredytu to ostatnia czynność, podczas której pomagam zebrać dokumenty do uruchomienia i przeprowadzić wypłatę kredytu. Dzięki wieloletniej współpracy z notariuszami, mogę pomóc w wygenerowaniu przez moich klientów, pewnych oszczędności na tym etapie.

Współpracując ze mną, możesz mieć pewność, że dobiorę kredyt do Twoich wymogów, analizując potrzeby, preferencje i możliwości i wyręczając Cię przy tym z formalności związanych ze składaniem odpowiednich formularzy oraz wniosków. Procedura kredytowa trwa około jednego miesiąca, w tym czasie przeprowadzam cały proces kredytowy, informując o postępach i toku spraw. Odciążam mojego klienta z wielu czynności, od wysłania wniosków do banku, po uruchomienie kredytu. Moment uzyskania kredytu nie kończy naszej współpracy, służę poradą i wsparciem w przypadku pytań lub wątpliwości co do kredytu lub współpracy z bankiem. Ponadto, by uchronić Cię przed stratami finansowymi, przed podpisaniem umowy przedwstępnej kupna mieszkania, zadbam o to, by sprawdzić wybraną przez Ciebie nieruchomość pod kontem stanu prawnego. Dbam o bezpieczeństwo moich klientów i pomagam w przygotowaniu do uzyskania zdolności kredytowej, a także zapewniam wiele innych udogodnień – ponieważ doskonale rozumiem, jak ważną decyzją w Twoim życiu, jest zapewnienie domu i przyszłości Tobie i Twoim bliskim. Pracując razem, jesteśmy bliżej zrealizowania Twojego marzenia o pięknym i komfortowym, a przede wszystkim Twoim własnym miejscu do życia, dla Ciebie i rodziny