Skip to content

Kredyt dla firm

Inwestycja w firmę to kolejny krok do jej rozwoju. Kredyt jest rozwiązaniem, które pozwoli osiągnąć cel bez konieczności odkładania i długiego czekania na zebranie potrzebnej kwoty. Proponowane przeze mnie rozwiązania to wybór kredytu o niskim oprocentowaniu i najlepszych warunkach, przy uwzględnieniu sytuacji finansowej kredytobiorcy. Pomogę w wyborze oferty kredytowej dopasowanej do potrzeb i planów, związanych z Twoją działalnością i przeprowadzę Cię przez wszelkie formalności, byś mógł zająć się bieżącymi sprawami. Pomagam nie tylko w wyborze najkorzystniejszego kredytu, ale również w zgromadzeniu pełnej dokumentacji i wypełnieniu niezbędnych formularzy.

Współpracując ze mną, możesz skupić się nad planowaniem dalszego rozwoju swojej firmy, zakupu niezbędnych urządzeń, a ja wybiorę rozwiązania, które przyniosą Ci największe korzyści. Proponuję kilka rozwiązań kredytowych:

kredyt spłacany w systemie ratalnym – kredyt obrotowy, który polega na przechowywaniu środków na koncie do momentu ich wykorzystania. Często okres, w którym środki czekają na koncie, jest dla klienta bezpłatny i ponosi on koszty dopiero w momencie ich wypłacenia. Daje to możliwość wielokrotnego wykorzystania kredytu.

Zajmuję się również załatwianiem kredytów firmowych z zabezpieczeniem, na zakup hal i lokali usługowych.

 
 

Kredyt dla dewelopera

Pomagam także w zdobyciu finansowania dla deweloperów, którzy inwestują w swoje projekty budowlane. Zadbam o to, by proces uzyskania kredytu przebiegł możliwie jak najszybciej, zajmę się żmudnymi formalnościami i odpowiem na każde pytanie związane z kredytem.

Torunia i szukasz doradcy kredytowego?

Budynek mieszkalny

Kredyt obrotowy czy inwestycyjny?

Pokrycie wszystkich kosztów w przedsiębiorstwie wyłącznie w oparciu o bieżący budżet jest zadaniem nie tylko trudnym, lecz czasem również ryzykownym. Kiedy nie masz z góry określonych potrzeb inwestycyjnych, a zwiększeniu uległy Twoje bieżące wydatki, doskonałym rozwiązaniem jest kredyt obrotowy dla firm. Jego zaletą jest duża elastyczność — możesz dostosować sposób wypłacania środków oraz trwania do potrzeb Twojego biznesu. Jeśli poszukujesz eksperta finansowego, który pomoże Ci dobrać najlepszą ofertę, chętnie udzielę Ci pomocy w analizie produktów bankowych.

W celu uzyskania dodatkowych środków na konkretny wydatek znacznie lepszym wyborem jest kredyt inwestycyjny dla firm. Wymaga on wkładu własnego oraz określenia celu – może to być na przykład zakup nieruchomości lub nowego sprzętu. Ekspert finansowy może pomóc Ci w podjęciu decyzji o skorzystaniu z takiego rozwiązania. Może ono okazać się korzystne nie tylko wtedy, kiedy przedsiębiorstwo nie ma bieżących środków na inwestycję, lecz także wtedy, gdy nie chcesz zaburzać swojej płynności finansowej.

 

 

Jaki kredyt może dostać nowa firma?

Rozpoczęcie działalności gospodarczej jest jednym z najbardziej wyczerpujących dla przedsiębiorcy etapów. Wymaga ogromnego nakładu pracy, bardzo dobrej organizacji, podjęcia wielu decyzji oraz dysponowania znacznymi środkami finansowymi. Posiadacze nowych biznesów na rynku mogą mieć problem z uzyskaniem dodatkowych funduszy. Jest jednak kilka banków na rynku, które mają w swojej ofercie kredyt dla firmy na start.

Podstawową trudnością w uzyskaniu dodatkowych środków przez przedsiębiorstwa, które istnieją poniżej 12 miesięcy jest fakt, że banki nie mogą ocenić ich zdolności kredytowej. Podjęcie decyzji o podpisaniu umowy w takich sytuacjach wiąże się z koniecznością przeprowadzenia przez wierzyciela analizy szans biznesu na rynku. Wniosek o kredyt dla nowych firm może wiązać się również z koniecznością wykazania nienagannej historii zobowiązań przez jej właściciela. W staraniu się o dodatkowe środki dla początkującego biznesu warto zatem zadbać o to, aby na start dobrze zaprezentować zarówno swój plan na działalność, jak i siebie jako obiecującego przedsiębiorcę.

 

Jesteś przedsiębiorcą z Torunia i szukasz doradcy