Skip to content

Kredyty Toruń

Często mówi się, że to nie pieniądze dają szczęście, ale to, co możesz dzięki nim osiągnąć. W istocie życie pisze różne scenariusze i w wielu z nich to właśnie dodatkowe fundusze są wszystkim, czego potrzeba nam do spełnienia ważnego marzenia czy poprawy sytuacji. Doradca kredytowy to osoba, która może pomóc Ci w znalezieniu najkorzystniejszej opcji finansowania życiowych celów. Mieszkasz w Toruniu i planujesz w najbliższym czasie kredyt hipoteczny, gotówkowy lub dla firmy? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!

 

Jakub Staszkiewicz — Twój ekspert finansowy

Od przeszło 10 lat pracuję w branży finansowej, pomagając moim Klientom w spełnieniu ich marzeń i zaspokojeniu bieżących potrzeb. W mojej ofercie znajdują się kredyty:

hipoteczne,

gotówkowe,

dla firm,

konsolidacyjne,

Bezpieczny Kredyt 2%.

 

Jako doradca kredytowy współpracuję z 18 bankami, co pozwala mi na stworzenie dla każdego Klienta najkorzystniejszej oferty. Korzystając z moich usług, zyskujesz czas, ponieważ w Twoim imieniu przygotuję porównanie oraz w sposób zrozumiały objaśnię Ci wszystkie zawiłości związane z umową i warunkami spłaty. Pomagam w załatwieniu wszystkich formalności i w trakcie trwania całego okresu kredytowania pozostaję do dyspozycji moich Klientów, służąc im radom i wsparciem w kontaktach z bankiem. Konsultacja ze mną jest darmowa, dlatego bez obaw możesz zdecydować się na nią nawet w sytuacji, gdy perspektywa finalizacji planów prywatnych lub w firmie jest jeszcze odległa.

 

Kredyt hipoteczny – zrealizuj marzenia o własnych czterech ścianach

Obecne ceny nieruchomości mogą przyprawiać o zawrót głowy. Nic dziwnego, że zdecydowana większość konsumentów decyduje się na wsparcie banku, a kredyty hipoteczne wydają się najlepszym rozwiązaniem. Jako doradca kredytowy zdaję sobie sprawę, że zawiłości związane z umową bankową oraz perspektywa wieloletniego zadłużenia może być dla wielu osób onieśmielająca. Stosy formalności, zawiły język oraz szereg liczb i skrótów mogą powodować niezrozumienie, a co za tym idzie — zupełnie niepotrzebny strach przed skorzystaniem z oferty banku.

Służę swoim wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą, by móc udzielić indywidualnego wsparcia każdej osobie planującej zakup domu lub mieszkania w Toruniu i nie tylko. Z chęcią objaśnię wszystkie niejasności, wytłumaczę, czym jest oprocentowanie, prowizja banku oraz jakie są możliwości wcześniejszej spłaty zadłużenia. Jako Twój doradca kredytowy będę zawsze do dyspozycji, od etapu dopasowania oferty do Twoich potrzeb, jak i później, w trakcie trwania kredytu hipotecznego.

 

Bezpieczny kredyt 2% w Toruniu — skorzystaj z programu i mieszkaj u siebie!

Ta nowość w ofertach niektórych banków dedykowana jest osobom, które nie ukończyły 45 roku życia i chcą nabyć swoją pierwszą nieruchomość… w dużym skrócie, ponieważ oczywiście w świecie finansowych zawiłości niewiele usług można opisać zgrabnie w jednym zdaniu. Jako doradca finansowy pomagam Klientom w uzyskaniu Bezpiecznego kredytu hipotecznego 2%. Wspólnie sprawdzimy, czy możesz wziąć udział w programie oraz znajdę dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertą bankową.

 

Kredyty gotówkowe — wsparcie finansowe w zasięgu Twojej ręki

W życiu nierzadko pojawiają się nieoczekiwane potrzeby, które wymagają dodatkowego finansowania. Kredyty gotówkowe, w odróżnieniu od hipotecznych, można przeznaczyć niemal na każdy cel. Są jednak zdecydowanie droższe, ponieważ mają wysokie oprocentowanie. Dlatego tak ważne jest, by dokładnie przeanalizować oferty różnych banków i wybrać tę, która będzie dla Ciebie najatrakcyjniejsza — pozwól, że zrobię to dla Ciebie!

 

Kredyt dla firm w Toruniu – niech Twój biznes rozkwitnie!

Jako doradca kredytowy zajmuję się także wsparciem przedsiębiorców, którzy potrzebują dodatkowych funduszy na inwestycję lub zaspokojenie bieżących potrzeb. Kredyt dla firm to rozwiązanie stworzone zarówno dla działalności jednoosobowych, jak i większych biznesów. Znajdę dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę oraz pomogę w formalnościach, które są niemniej złożone niż w przypadku kredytów hipotecznych i gotówkowych.

Jako doradca kredytowy w Toruniu udzielam wsparcia przedsiębiorcom i osobom prywatnym z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszam na darmowe konsultacje, podczas których przeanalizujemy Twoją sytuacją finansową i znajdziemy najkorzystniejszą ofertę kredytu gotówkowego, hipotecznego lub dla firm.